| FelixRadu21 a întrebat:

Salut TPU. Ati putea sa îmi spuneți și mie va rog cine vi se pare ca face video-uri family friendly și cine face video-uri non family friendly între gamerii romani iRaphahell si Codrin Bradea Satana pe YouTube?
Am auzit ca ei sunt cei mai populari gameri din România și as vrea sa știu cine din ei doi face mai degrabă content pentru varsta de 18+.
Care va place cel mai mult?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Codrin mai degraba si pe el il prefer. Deschide YT, scrie bwaba si te lamuresti.