| FelixRadu21 a întrebat:

Salut, TPU. As vrea sa va întreb dacă e normal sa îmi placa jocurile video si sa ma si joc jocuri la 23 ani? Urmaresc youtuberi precum codrin bradea si iraphahell. Alții spun ca nu e normal și ca am o varsta deja. Voi ce părere aveti?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad de ce ar exista o varsta pentru a iti placea jocurile video.
Sa te uiti la tv sau sa stai pe net exista varsta?

| Wr3nch a răspuns:

E foarte normal. Fiecare are placerile lui, si nu problema lor ce faci tu in timpul liber. Eu am 27 si joc aproape zilnic ori pe laptop ori pe telefon.

| Sure14 a răspuns:

E normal, insa alta e problema probabil. Multi spun ca nu e normal pentru ca la varsta asta sunt foarte ocupati. Si mie imi plac, am aceeasi varsta, insa nu mai am timp si imi pare chiar rau. Dar asta e.