| ReSpawn17 a întrebat:

Au mai aparut noi stiri de la Rockstar Gmaes legate de Grand Theft Auto 5? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Inca nu se stie data lansarii jocului pe platforma PC.Se auzea ceva prin februarie sau martie 2013 dar nu e nimi concret doar zvonuri.Ca si tine astept jocul de multe timp.Cei de la RG nu dau nici un detaliu despre data lansarii.

| ReSpawn17 explică (pentru 000MadMAX000):

Da,si eu astept data lansarii pe PC sau macar o stire legata de joc!

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru ReSpawn17):

Pai acum 1 ora m-am uitat pe site-ul Rocksrat Games si nimic nou destre joc.Nici pe site-ul IGN nu am gasit date noi.Eee oricum va fi el lansat candva.

| Hector99 a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Mda si trebuie sa te corectez

1. Data lansarii va fi ori decembrie ori noiembrie bfthappy

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru Hector99):

Si de unde stii tu ca in decembrie sau noiembrie va fi lansat? Daca tot m-ai corectat demonsteaza-mi ca gresesc.