| citydylan a întrebat:

Aveti idee de ce imi da eroarea asta cand vreau sa intru pe site-ul discord pentru a-l descarca? Https://imgur.com/a/s3xnp42
Am cautat o gramada de solutii dar tot nu functioneaza, am pus si data. Asta mi se intampla dupa ce am dat reformat la Windows cand am incercat sa intru imi aparea asta. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

Fa un print screen erorii sa vedem despre ce eroare e vorba

| Vl4dootz a răspuns (pentru citydylan):

Este din cauza antivirusului ce blocheaza criptarea ssl. Iti recomand sa incerci cu alt browser gen chrome sau firefox. in cazul in care iti apare aceiasi eroare scrie in bara adresei https:// si apoi adresa site-ului
Bafta!

| citydylan explică:

Https://imgur.com/a/s3xnp42

am uitat sa mai pun linkul