| Marius875 a întrebat:

azi am cumparat GTA V pe PC
dar pe dvd si vad ca am un cod pentru steam, unde introduc codul acela sa am jocul pe steam?

3 răspunsuri:
| AndreiSerban1993 a răspuns:

Codul acela este pentru a-l putea reinstala daca pateste ceva calculatorul si ti se farama windows-ul. Altfel trebuie sa il cumperi din nou

| Marius875 explică:

Pai scrie key for steam

| ArchWord a răspuns (pentru Marius875):

Poti instala jocul? Incearca sa-l instalezi, in care in acelasi timp o sa iti instaleze si Steam, apoi fa-ti cont pe site-ul lor, si in coltul de la library or librarie din stanga jos o sa scrie adauga un joc pe steam, de unde selectezi activeaza un produs pe steam, steam... si asa mai departe si apoi o sa ai jocul deja downloadat, tu doar o sa day play de pe steam unde o sa fi la curent cu update-urile jocului si te poti juca free, mp, etc. Norocosule, tu macar ai GTA V, da eu am DayZ laughing