| Alfred0703 a întrebat:

1.De unde pot lua jocul Arma III? Sa fie cu cod steam(introduc codul in steam si am jocul) si siteul sa fie de incredere ca eMAG.
2. Cum incarc contul steam sa zicem cu 50 de euro?(Am inteles ca am nevoie de card). Explicati-mi si mie cu se face.

Răspuns Câştigător
| TheGuy92 a răspuns:

1.Cheie poti sa iei de aici:
http://www.kinguin.net/category/2578/arma-3-steam-key/
Dar are acelasi pret ca pe Steam Store.
2. Undeva sus la dreapta trebuie sa fie numele contului tau, dai pe el si iti apar 3 chestii, d-ai pe a doua, si trebuie sa iti apara pe acolo si va fi acolo ceva gen portofelul tau steam, dai add funds si alegi suma, apoi te pune sa alegi metoda de plata.(Visa, PayPal etc...)
Sau poti pur si simplu sa bagi jocurile in cos si sa le platesti tot cu una din metode.