| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am descarcat AllmyApps iar dupa, de acolo am vrut sa descarc powerpoint dar a aparut o fereastra in care zicea ca nu-l poate descarca pentru ca fisierul AllmyApps\AllmyAppsManager.exe. nu exista in Disk C.
Ce sa fac sa-l pot descarca?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca tot OFFICE -ul daca vrei PowerPoint, altfel nu merge. Eu nu pot sa-ti dau link de download pentru ca incalc regulamentul site-ului.

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Am reusit, dar am vrut sa te mai intreb ceva in legatura cu AllmyApps: am descarcat programul si mi-am ales o aplicatie din lista pentru descarcare, iar apoi i-am dat install. Dupa cateva momente, mi-a aparut acelasi lucru, AllmyApps\AllmyAppsManager.exe. nu exista in Disk C si de aceea nu poate instala aplicatia. Ce as putea face?

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai l-ai instalat? sau nu? Il gasesti in Add remove program sau Uninstall programs? De ce nu folosesti ninite? Nu trebuie sa instalezi nimic, totul se face online!
http://ninite.com/