| Al3x998 a întrebat:

Azi avg a gasit 492 de virusi, si a gasit virusi in daemon tools, Adobe, chrome, imgburn, team viewer, pe scurt in absolut toate programele a gasit 1 virus, mi-a sters toate jocurile si toate programele. Mi-am dat seama ca aveam un virus deoarece nu mai puteam sa-mi downloadez driverul la placa video laughing).
Daca am luat 1 virus, acel virus poate sa infecteze toate programele?

Răspuns Câştigător
| SUPER76 a răspuns:

Orice virus din calculator e periculos. Normal că e posibil.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Da, dar nu orice virus!