| kata100 a întrebat:

Nu-mi merge pagina de facebook am luat un virus (am primit un mesaj cu un video si trebuia sa descarc ceva ca sa vad acel video) am descarcat acel Adobe... iar antivirusul mi l-a blocat, apoi s-a dat un restart si nu mai aveam antivirusul straight face mi-am luat unu' nou. apoi mi-a scanat pc-ul... apoi am luat Malwarebytes' si mi-a sters multi virusi straight face si tot nu nu-mi merge pagina de facebook imi da o eroarestraight face am mai sters virusi si cu SUPERAntiSpyware dar nimic! va rag ajutati-ma!

1 răspuns:
| Barbiiie95 a răspuns:

Asa am patit si eu acu cateva zile imi merge facebook-ul dar imi merge greu calculatorul.