| kata100 a întrebat:

Nu-mi merge pagina de facebook am luat un virus (am primit un mesaj cu un video si trebuia sa descarc ceva ca sa vad acel video) am descarcat acel Adobe... iar antivirusul mi l-a blocat, apoi s-a dat un restart si nu mai aveam antivirusulstraight face face mi-am luat unu' nou. apoi mi-a scanat pc-ul... apoi am luat Malwarebytes' si mi-a sters multi virusi straight face si tot nu nu-mi merge pagina de facebook imi da o eroarestraight face am mai sters virusi si cu SUPERAntiSpyware dar nimic! va rag ajutati-ma! Funda!straight face

1 răspuns:
| Octavian_Filipciuc_1990 a răspuns:

Daca pagina ta se deschide ceva de genul asta http://s3.amazonaws.com/......ge__2_.bmp sau iti pare o pagina unde iti zice ceva de protocol atunci fii sigura ca data de la calculatorul tau este una valida, caci daca data http://cdn.devicemag.com/wp-content/uploads/2010/11/dm-w7clock.png altfel browserul tau nu vede multe protocoale si nu iti va merge facebook. Altfel incearca sa folosesti ca browser google chrome si daca il folosesti deja atunci reinstaleazal, pe el nu ai nevoie de nici un Adobe flash player caci el are incorporat, asa ca nu mai downloada toate prostiile, spor la munca