| GeorgeBranza a întrebat:

azi de dimineata am intrat pe Terraria si am incercat sa intru pe mapa mea pe care am omorat aproape toti bossii (mai aveam 2 Bossi) si cand am intrat pe mapa spunea :,, can't load map files " si aveam 2 optiuni :,,Backup Files" si,, Cancel"...
si am dat pe,, Backup Files" si s-a incarcat, dar a dat crash... si dupa nu mai imi recunostea mapa si dadea crash de fiecare data cand incercam sa intru pe ea... Ajutor va rog! Funda

Răspuns Câştigător
| CiPiCaO90014 a răspuns:

Iati alta Mapa happySau un hack si fa-ti tot de la capat.