| andyutu23 a întrebat:

azi mi-am luat un telefon samsung s5230 si a-si vrea sa-mi pun niste jocuri si aplicati care merg, ca am incercat de pe mai multe site-uri inclusiv a celui oficial,, samsung S5230,, dar nu mi-au mers unele jocuri si aplicati! Mereu imi aparea eroare java sau ca nu este destula memorie java, iar eu nu stiu ce sa fac! Va rog sa ma ajutati! Vreau si eu un site sau ceva de genu sa pot sa trag jocuri! DAU FUNDA+ VOT! scuze de categorie!

3 răspunsuri:
| AngelMuscleman a răspuns:

Asa imi spune si mie la unele jocuri cum ar fi cowboys vs alien sau angry birds nu stiu de ce!

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Buna,intra pe site-ul mobil9.com si acolo iti arata modele de telefoane si tu dai la Samsung si dupa cauti seria s5230 si dai acolo la aplicatii si iti alegi ce jocuri vrei, sunt sigura... FUNDA?:-):-p

| andyutu23 explică (pentru ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ):

Am intrat si acolo, dar nu merg toate...