| andyutu23 a întrebat:

azi mi-am luat un telefon samsung s5230 si a-si vrea sa-mi pun niste jocuri si aplicati care merg, ca am incercat de pe mai multe site-uri inclusiv a celui oficial,, samsung S5230,, dar nu mi-au mers unele jocuri si aplicati! Mereu imi aparea eroare java sau ca nu este destula memorie java, iar eu nu stiu ce sa fac! Va rog sa ma ajutati! Vreau si eu un site sau ceva de genu sa pot sa trag jocuri! DAU FUNDA+ VOT!

1 răspuns:
| estrella123 a răspuns:

Buna.Si eu mi-am luat de craciun un astfel de telefon si are doar jocul cu zarurile.Mi-am descarcat niste jocuri dar nu merg.