| DaNa51112 a întrebat:

Buna:); deci am avut un telefon samsung s5230 si mi-am bagat muuulte jocuri si aplicati de pe www.ss5230.com si mi-au mers.Telefonul acela nu il mai am si mi-am luat unul la fel si am incercat sa imi bag jocuri si aplicatii de pe acelasi site si nu mai merg... oare ca are ca doara ii acelasi telefon. Daca stiti spuneti-mi si mei va roooog!:((:((

1 răspuns:
| Digital112 a răspuns:

Poate e un fake cel pe care il ai acum si poate din cauza asta nu merge... eu am incercat acum si vad ca merge