| ThinkDifferent a întrebat:

Aztazi mi-am descarcat gta san andreas si merge foarte bine, Dar can mi-am descarcat sa-mp (San andreas multiplayer) intru pe orice server dau connect si imi apare ceva alb si imi intra in joc normal! Ce sa fac plzzzz! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| XrollerX a răspuns:

Sal. Si eu am patit tot asa. Mi l-am cumparat din mag si acum merge. Fii atent : Dupa ce l-ai instalat nu baga cracku iar apoi instaleaza SAMP. Iar daca nu uitete aici, mie nu mi-a mers dar poate tie iti merge asa : http://www.youtube.com/watch?v=LqrBFm3Xxyo