| Keniw a întrebat:

bag DVD cu windows, dau restart iar tastatura nu ramane aprinsa, sa intru in bios sau sa apas f12, iar windowsul porneste normal iar eu nu pot face nimic sa porneasca cu ce e pe DVD. Ce pot face sa ramana aprinsa tastatura? PLS HELP

2 răspunsuri:
| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Oare e problema de la tastatura incearca sa te duci unde ai cumparat-o daca e de la altex iti face proba la ea daca e stricata ai garantie daca nu incearca sa o repari la un magazin de pc cum adica sa se aprinda e de aia cu multe culori de gaming?

| Keniw explică (pentru Ronaldo_Ronaldo_1997):

Am mai incercat cu alta tastatura si tot asa, nu pornea beculetul ala de la num lock, si porneste dupa ce apare chestia aia "welcome" de la windows.