| Cenarx a întrebat:

banuiesc ca multi dintre cei care joaca metin2 ro si sunt smecheri au noul hack metin2 bob 1.7.1 care nu trebuie sa dai bani pentru hackurile cele mai bune...

vreau sa stiu cum pot folosi shop hackul... e ceva acolo de dai scan si daca vinzi de ex 200 licori rosi K primesti 10KK. eu credeam ca dai scan dai start hack si vinzi licorile si iei 10KK dar nu merge asa laughing

cine stie cum functioneaza? funda! happy

2 răspunsuri:
| MarianLiviu133 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu iti ei hack ca toate au virusi troieni si nu mai poti sai stergi paia cu niciun antivirus

| Cenarx explică (pentru MarianLiviu133):

Eu ti-as sugera sa nu mai raspunzi de cat sa spui ceva cu totul pe langawinking