| DubStepLooL a întrebat:

Salut.Vin astazi cu EPICA intrebare.Care este mai bun xbox 360 sau ps3.M-am decis sa imi iau una din console si nu stiu pe care sa laeg.Eu m-am gandit la xbox 360 slim dar acum vreau si parerea voastra. Oricum mai am o intrebare; am auzit ca, cand primesti xbox-ul vei putea juca jocurile in xbox live pentru o perioada de timp.Asta inseamna ca dupa ce se termina acea perioada nu mai pot juca niciodata multiplayer? Asta dacanu mai vreau sa dau bani.SI pe ps3 poti juca online oricand sau trebuie si aici sa platesti?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Http://essentialroit.blogspot.ro/2013/11/ps3-sau-xbox-360.html
Xbox live se plateste. Nu e nici o secunda gratuit.
La ps3 online a fost mereu gratuit. La ps3, poti sa platesti daca vrei, ps3 plus, dar e optional. Insa acest optional la ps3 iti asigura cateva jocuri in fiecare luna gratuite(care altfel le plateai). Uite exemple: http://us.playstation.com/playstation-plus/ cele din dreptul de la ps3. Insa la xbox platesti, dar jocuri gratuite tot nu o sa ai.

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

PS3 joci online gratis.