| SlenderO a întrebat:

cand deschid mt2BoB,dau start,imi intra in metin, pe caracter dupa aia apare o eroare peste(cand intra pe caracter NU imi mai dai acea fereastra cu meniuri level bot, fish bot.)deci imi apare eroarea si dupa 30sec se inchide si jocul

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M2 bob e o prostie.in timp iti face calculatorul praf.e ca o raza nedetectabila.nu mai lua hackuri de ori unde gasesti

| SlenderO explică (pentru anonim_4396):

Aaaaa,e virus?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SlenderO):

Toate au virus.si pe fileshat si pe toate care sunt gratis.a sati farame baza de data din com ca nici doamne doamne no sa te mai ajute