| Verdant a întrebat:

cand imi iau orice switchbot pentru metin, AVG-ul il detecteaza ca fiind virus. am citit undeva ca este normal sa-l detecteze ca virus daca este hack, sa-l las in pc cu incredere?
Ofer funda si vot!

2 răspunsuri:
| TeRReS a răspuns:

Da poti sa il lasi ca nu are nimic... Doar daca nu functioneaza atunci poti sa il stergi si sa iti cauti altul... Da poti sa il lasi cu incredere ca n-are nimic si daca nu te lasa sa il folosesti ca are virus dezactiveaza antivirusul!
Funda?! happy