| welback a întrebat:

Salut TPU
Cand intru in Counter Strike imi da o eroare FAILED TO INITALIZE AUTHENTICATION INTERFACE. EXITING...
Ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| RemusFlo a răspuns:

1.adresa catre locatia cs-ului nu trebuie sa sa contina alte litere decat cele din alfabetul latin (abcdef...etc)
2.sterge fisierele AppUpdateStats.blob, ClientRegistry.blob din folderul steam
3.steam-ul este instalat in C:\Program Files? daca nu, resinstaleaza-l aici
Sper ca te-am ajutat daca nu lasa un coment

1 răspuns:
| RemusFlo a răspuns:

1.adresa catre locatia cs-ului nu trebuie sa sa contina alte litere decat cele din alfabetul latin (abcdef...etc)
2.sterge fisierele AppUpdateStats.blob, ClientRegistry.blob din folderul steam
3.steam-ul este instalat in C:\Program Files? daca nu, resinstaleaza-l aici