| PiyTiyK a întrebat:

Cand vreau sa deschid Need For Speed The Run imi da o eroare si nu stiu ce sa fac. Va rog sa ma ajutati. Mersi!
Aici este video-ul cu eroarea >-- https://www.youtube.com/watch?v=UaJ5BfkQPKA&feature=yout u.be

Răspuns Câştigător
| DarthNiger a răspuns:

Salut! problema pentru jocul tau este urmatoarea:placa ta video nu suporta acest joc, iti trebuie ori o alta placa video ori o alta versiune mai veche a jocului.Iti trebuie placa video NVIDIA GeForce pentru DirectX. Funda?

| PiyTiyK explică (pentru DarthNiger):

Si cum pot vedea ce placa video am pe windows 7?

2 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Ca sa afli dai pe bara de start, si scrii dxdiag si dai la display si iti apare placa video si memoria sa happy