| Eigei a întrebat:

cand vreau sa deschid Yahoo Messengeru imi apare ceva de genu "An internal eroor occured in the initialization stage. The application could not be loaded. Please contact application vendor. Eror No.502 " trebuie sa-i dao ok ca sa mi se deschida messu de fiecare data, cum rezolv problema asta? a inceput sa mi apara de cand mi-am sters SWETIM, siam incercat sa imi descarc iar swet im dar nu merge sa-l descarc, ce sa fac? dau funda + vot+bag la favorit raspunsul care ma va ajuta.

4 răspunsuri:
| TheSkull a răspuns:

Trebuie sa il reinstalezi mai mult ca sigur Sau nu ai spatiu sa se instaleze tot.Bafta tongue

| Eigei explică (pentru TheSkull):

Ce sa reinstalez? pc sau sa programul ala?

| TheSkull a răspuns:

Reinstaleaza messul

| Eigei explică (pentru TheSkull):

L-am reinstalat si tot asa face