| amo7 a întrebat:

Imi tot da batai de cap o problema la Yahoo Messenger de ceva timp, ce nu ii gasesc solutie. Am incercat toate solutiile clasice ( reinstalare gen ). Imi apare un mesaj enervant - " An internal error has occurred in the initialization stage. The application could not be loaded. Please contact application vendor. Error no. 502 " - Cam asta e eroarea sad care nu reusesc sa scap de ea. Daca stie cineva, rog frumos sa ma ajute si pe mine happy Multumesc!

1 răspuns:
| Sika13 a răspuns:

Schimba versiunea la 11.5 si daca tot nu merge incearca cu alt id de mess