| PuținConteazăNumele a întrebat:

Cand vreau sa imi pun la facebook o poza de coperta
imi apare asta : Te rugăm să alegi o imagine care să aibă cel puţin 400 de pixeli lăţime şi cel puţin 150 de pixeli înălţime. Am descarcat mai multe imagini dar la toate arata la fel. Puteti sa ma ajutati?

7 răspunsuri:
| Vitega_Matteo_1992 a răspuns:

Incearca sa mai cauti poze pe google, nu Are Nimic daca ai o poza rea, conteaza ca ai una.Cum te cheama pe Facebook?

| Raluuuuca a răspuns:

Alegi niste poze cu dimensiuni mai mici. Si mie mi s-a intamplat asta, dar am rezolvat pana la urma.

| PuținConteazăNumele explică (pentru Raluuuuca):

Si de unde pot sa iau niste poze cu dimensiuni mai mari?

| Raluuuuca a răspuns (pentru PuținConteazăNumele):

Incearca sa pui o poza facuta cu telefonul.
Asa imi aparea si mie mai demult, dar acum nu mai am nicio problema. Daca nu merge nici asa, asteapta cateva zile.

| PuținConteazăNumele explică (pentru Raluuuuca):

De ce sa mai astept cateva zile?