| Comi2001 a întrebat:

Cand vreau sa imi pun coperta pe facebook imi zice : să aibă cel puţin 399 de pixeli lăţime şi cel puţin 150 de pixeli înălţime de ce/
ajutati-ma va rog ofer funda

4 răspunsuri:
| TheKillerOfKillers a răspuns:

Ca sa incapa toata poza pe coperta. Cred. Funda?

| k330sk3a a răspuns:

Scrii pe google image resizer online sau intri pe picresize(punct)com, slectezi imaginea din computer, dai continue, la resize your picture dai pe custom size... la width scrii 399 si height 150.
asta faci doar daca imaginea e prea mare
daca imaginea e prea mica, nu folosi asta, gaseste una de dimensiunile asteabig grin

| Adrian_Tudor_1999 a răspuns:

Trebuie sa o editezi(in principal sa o tai ) cu un program de pe fb

| Comi2001 explică:

Vreau sa bag o coperta despre hockey