| StelistulBrailean a întrebat:

Cum fac sa schimb coperta de facebook? Nu merge sa pun absolut nici o imagine, nici macar una care am mai avut-o inainte ca si coperat imi zice Te rugăm să alegi o imagine care să aibă cel puţin 400 de pixeli lăţime şi cel puţin 150 de pixeli înălţime.Inainte am mai avut aceeasi imagine ca si coperta, dar acum nu o mai pot seta.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si nu poti modifica poza in Paint? Intre timp s-au schimbat setarile la facebook.

| StelistulBrailean explică (pentru neluL):

Chiar daca o modific in paint cu scrie acolo tot nu merge.Cum modific setarile la facebook(legate de coperta)?

| neluL a răspuns (pentru StelistulBrailean):

Nu ai setari in facebook legat de coperta! Incarca poza aici
http://imgur.com/ si da-mi linkul de la ea, sa vad despre ce este vorba.

| Malai_Marius_1999 a răspuns:

Da si eu am avut asa problema!