| Cozma21 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un playstation 3 sau un xbox 360 si sunt curios daca se mai merita acum ca au aparut noile versiuni ale acestor console si cam cat timp se vor mai fabrica jocuri noi si pentru playstation 3 si pentru playstation 4 sau xbox 360 sau xbox one?

Răspuns Câştigător
| cornelmarcu13 a răspuns:

Da, se mai merita. Azi mi-am luat xbox 360 si se vor mai fabrica jocuri pe el cel putin pana in 2018. Deci da se merita. Funda?

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Daca tot investesti, fa-o cum trebuie. Ultima versiune. Ca doar nu il iei pentru un an.

| owneriest a răspuns:

Pe deoparte se merita caci majoritatea jocurilor noi sunt sustinute si de ps3, dar curind nu cred ca vei putea sa joci normal deoarece jocurile noi au cerinte mai mari si vei putea juca doar cu setarile minimale
sfatul meu este sa mai stringi niste bani si sati ei un ps4
sper ca te-am ajutat
funda?