| Aleksandru97 a întrebat:

Care e cel mai gol server de pe metin2ro, si care regat e cel mai pustiu pe serverul respectiv. Sau cu cei mai putin hackeri in map1/2. Daca puteti sa spuneti care are cei mai putini playeri, si care cei mai putini hackeri e perfect. Multumesf foarte mult.winking

1 răspuns:
| rotwath123 a răspuns:

Leon e cel mai pustiu are doar vreo 20 de jucatori si in albastru is doar eu cu un player atat dar leon e blocat pentru caractere de 90+ cu aprobare de la GM