| superoidxxl a întrebat:

Care este mai bun dintre Dota 2 si League of Legends? Va rog sa argumentati raspunsul.

Răspuns Câştigător
| KlibrDM a răspuns:

Am jucat ambele jocuri, League of Legends mi-a placut mai mult. Btw Dota 2 nu copieaza League-ul, ba din contra, League Of Legends copieaza modul de la Warcraft III DotA.

6 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Smite.

| SabiSabinaSabiSabina a răspuns:

Daca esti incepator in acest domeniu ar fi bun lol pentru ca e mai usor de gestionat, si sincer mai distractiv. dota e mai greu si nu stiu daca e adevarat, dar am auzit ca dota 2 a copiat lol ul. nu stiu daca e adevarata faza, dar am asa am auzit

| superoidxxl explică (pentru SabiSabinaSabiSabina):

Am jucat lol, dar am pus aceasta intrebare ca m-am plictisit de Lol, si voiam sa stiu daca Dota ar fi mai bun.

| SabiSabinaSabiSabina a răspuns (pentru superoidxxl):

Nu merita sincer, si eu am zis sa incerc dota si e mult mai slab decat lol

| Moore_Miruna_1999 a răspuns:

LoL e mai fain dupa parerea mea happy

| superoidxxl explică (pentru Moore_Miruna_1999):

Imi poti spune si motivul, te rog?