| MrJoker30 a întrebat:

Care este pretul unui stretch in samp, pe blue buGGed? Aveam un jester si l-am schimbat cu stretch-ul unui tip, amandoua no hidd, fara diferenta... credeti ca am iesit bine?

6 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

Salut. Din cate stiu eu, pe vremea cand jucam pe BuGGed, aveau un fel de panel pe care gaseai preturile la masini din magazin si alte chestii. Parca se numea Bugged Panel. Acolo ar trebui sa gasesti toate informatiile de care ai nevoie.

| MrJoker30 explică (pentru RainbowD):

Preturile masinilor au ramas tot pe panel, dar Stretch (limuzina) este vehicul special, adica se castiga la eventuri...nu poti aproxima pretul uitandu-te pe panel ca nu scrie.

| Tigrrr a răspuns:

Un strech pe blue bugged am auzit Ca il da cu 10kk playerii, este o limuzina si nu e in D.S

| MrJoker30 explică (pentru Burca_Paul_1999):

Asa as fi facut dar e vehicul special, se castiga la eventuri si nu e in DS happy

| Andrei_GoLeague_1992 a răspuns:

HostName: EteraLGame RPG - Aplicatii lideri ON - /bonus ACTIV
Address: rpg.eteralgame.com:7777
Mode: EteraLGame | STABLE
Language: RO/ENG
Forum: http://eteralgame.com/forum/
Panel: http://eteralgame.com/panel/