| cedri2kk a întrebat:

Care imi poate da si mie o invitatie de Counter-Strike Global Offensive pentru steam dau funda.

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Trebuie sa dai mai mult decat funda, 11 EURO! Sau verifica periodic magazinul de pe steam ca poate e la reducere, de exemplu in vacanta de iarna a fost 3 euro si ceva, pomana.

| cedri2kk explică (pentru Zangetsu):

laughing) Stai linistit oricum dau si euro dar nu gasesc de la cine sa cumparwinking aia e problema

| anonim_4396 a răspuns (pentru cedri2kk):

Cumperi de aici prin sms: http://shop.computergames.ro/......offensive/