| SoRiNaQo a întrebat:

Care sunt cele mai bune bonusuri pentru war?
Ma joc pe mod PVP si nu pot sa imi fac un caracter puternic, rezistent.
Ma puteti ajuta cu cateva exemple?
Multumesc, dau funda.

8 răspunsuri:
| Yoplex a răspuns:

Pe hammer joc si eu am asa :
1)( War ) Jos am life energy si strategie pe toate. Sus am life energi, strategie si semi-om
2) (Ninja) Jos life energy si dexteritate. Sus life energi, dexteritate, critic si semi-om.
3)(Shaman si Sura) Jos life energi si inteligenta.Sus life energi, critic, semi-om si inteligenta. ( sper ce te-am ajutat ) funda?

| SoRiNaQo explică (pentru Yoplex):

Cum adica " pun jos bonusurile life energy si strategie iar sus life energy, strategie si semi-om"?
Problema e ca sunt multi foarte buni si cand m-am uitat prin itemele lor nu aveau " 50% impotriva sura/ninja/war/shaman"... aveau critice si nu stiu mai cate...

| Yoplex a răspuns (pentru SoRiNaQo):

Iti pui jos strategie si life energi. si sus iti pui strategie life energi critic si semi om " fara semi om nu faci nimic"

| SoRiNaQo explică (pentru Yoplex):

Of. nu ai inteles deci tu ai spus "jos/sus" ce ar trebui sa insemne aceste doua cuvinte?
jos= itemele de jos sau cum?
sus= itemele de sus sau cum?
Acest lucru nu il pot intelege...

| ShaWorMaAgresiva a răspuns:

Pai ce server joci? De exemplu daca joci pe hammer iti trebuie alte bonusuri, zi sv si te ajut dupa

| SoRiNaQo explică (pentru ShaWorMaAgresiva):

Exact pe acest server ma joc dar nu am nici o idee cum imi pot face caracterul rezistibil am 2 unul de war altu de ninja...
daca stii help me big grin

| ShaWorMaAgresiva a răspuns:

Pai sa zicem ca vrei sa-ti faci warul. Pui la iteme jos la bonusurile albe 100% rez pentru fiecare caracter.De ex pe scut pui 50% defence against shaman si pe cercei tot la fel.Pe colier 50% defence against ninja, pe coif la fel.Atencie defence nu strong.Sus pui Life energy si dexterity. Sper ca te-am ajutat

| ShaWorMaAgresiva a răspuns:

Pardon la war strength nu dexterity