| DifferentBoy a întrebat:

Caut de ceva vreme un hack de rubine sau resurse pentru jocul GoodGame Empire! Imi Dati va rog un link cu un hack care sa mearga? Dau funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| ElectrickFunny a răspuns:

Nu exista.
Ca sa te fac sa intelegi:
Totul este pe serverele lor, nu poti modifica ce este acolo.

| Daniel_Caranda_1989 a răspuns:

Salut exită hak pentru empire dar acesta dă eroare la instalare mai ales pe srverul Romania 1 toti jucătorii de nivel 70 au mai ale că nu mai sunut moderatorii romanii la suport.