| Takamine a întrebat:

Caut de ceva zile un trade hack pentru metin2 privat, cred ca va imaginati ca majoritatea nu funcioneaza, daca cumva il aveti sau stiti de unde l-as putea downloada lasati un link sau eventual bagati quick_metal30. FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu mai exista nici unul bun si daca faci asta pe ro este detectat de Hack GUARD si singurul care mai mergea era www.m2bob.eu daca vrei iti faci cont descarci dar numai pe ro

| Takamine explică (pentru anonim_4396):

Nu il folosesc pe ro, ci pe european laughing m2 bob nu mai merge de vreo luna, mi-e ciuda cand vad pe youtube copii care il au:@