| Stoleru_Seby_1998 a întrebat:

TPU caut pe cineva care joaca counter strike 1.6 si e dispus financiar si moral sa deschidem un svr de cs Rog seriozitate big grin la svr vom pune jumi juma cel care vrea poate macar sa dea 3-4 euro :* lasati un mesaj cei care vor!

4 răspunsuri:
| Miuletz a răspuns:

Eu stau in Bucuresti, am 13 ani stiu cam putin dar pot cu maxim 20 lei pe luna.

| Stoleru_Seby_1998 explică (pentru Miuletz):

Aha bine da-mi o cerere de prietenie aici pe facebook si vorbim acolo, dar daca mai ai preten vb si cu ei big grin

| Miuletz a răspuns (pentru Stoleru_Seby_1998):

Singurul lucru pe care nu-l pot face este ca nu pot sa ma duc in alt sector etc. cum te cheama pe facebook?

| Stoleru_Seby_1998 explică (pentru Miuletz):

Seby stoleru am aceiasi poza care apare aici pe TPU