| Freky229 a întrebat:

Caut un joc pe nume Foot Quiz dar gasesc link-uri de google play, magazin play si nu il iau de acolo.Imi da-ti un link de la el va rog!
Dau fundala~!

11 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ce sistem de operare?

| Freky229 explică (pentru LTAA):

Adica? laughing

| LTAA a răspuns (pentru Freky229):

Ce telefon ai? Ce sistem de operare ruleaza?

| Freky229 explică (pentru LTAA):

Am tableta, android 4.1.1

| LTAA a răspuns (pentru Freky229):

Si de ce nu iei de pe Google Play? Este contra-cost?

| Freky229 explică (pentru LTAA):

Nu prind wifi.

| LTAA a răspuns (pentru Freky229):

Pai cumva tot ai nevoie, dar daca ai cablu de date, conecteaza tableta la Computer/Laptop, si descarci de acolo.

| Freky229 explică (pentru LTAA):

Am cont de google dar nu imi merge Bluestarcks pentru. a descarca de pe google play.

| LTAA a răspuns (pentru Freky229):

Pana la urma vrei sa joci pe calculator (prin emulatorul Bluestacks) sau ce?

| Freky229 explică (pentru Cosmin789):

Nu e ala jocu, jocul e sa ghicesti jucatori de fotbal, echipe.