| alex27653 a întrebat:

caut un metin maxim nivel 127 fara 6/7 si modate si fara acele accesorii beta(care dau rezistenta sau tarie la rase).
Cel mai bun raspuns primeste funda.
V-as ruga sa-mi raspundeti pe aceasta adresa de email:vlcnoriuly@yahoo.com
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu unul dar e de max 105. Metin2Tenerife. Site- www.metin2tenerife.com
Deci ce itm site sunt:
Beta armura(cornul printului diavol)
Beta arma(dintele printului diavol)
Costum angelic/Rochie anglic (e costum)
Si altele uita-te pe site-ul ala.
Sau alt Metin nou deschis lvl max cred ca e 127
www.metin2roxwin.ro
Sunt pachete vip (nu cred ca are nimeni deocamdată)
Bafta.

| alex27653 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc, daca unul din aceste doua metine imi plac primesti funda.

3 răspunsuri:
| alex27653 explică:

Nu am ce detaliu sa dau mai mult, nu poti gasi un metin care sa corespunda acestor parametre?

| anonim_4396 a răspuns (pentru alex27653):

Pai a fost unul dar din păcate a ajuns pvm hard. Si nu are rost sa il mai zic. Baftă.