| anonim_4396 a întrebat:

Caut un metin2 pvm cu npc g si p, sa nu fie modate pe server si nici iteme site, lvl-u maxim sa fie intre 99-150. Daca nu stiti vreun metin care nu include ceea ce am scris mai sus va rog sa nu raspundeti prost.Dau funda la cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca http://metin2aqua.com/ poate o sa-ti placa.

| Fuck0FF a răspuns (pentru CM7YRE):

Ba,ai mai raspuns o data tot asa.Nu mai raspunde daca nu stii ca astia vad ca intrebarea asta are raspuns si nu se mai baga.Nu mai raspunde daca nu stii vreun metin care include acele idei.