| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a întrebat:

Ce antivirus imi recomandati sa nu manance multe resurse(Inafara de avira)... Unul free (si in afara de Microsoft Security Essentials mi-a virusat pc.)Eu am avut bitdefender nu am mai avut licenta am avut Kaspersky nu am mai avut licenta Daca aveti voi o licenta de Kaspersky sau bitdefender...Ce antivirus imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Fu7ure a răspuns:

Avast e destul de bun, dar dupa parerea mea cel mai bun este norton big grin

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ explică (pentru Fu7ure):

Ai licenta pentru Norton sau Kaspersky sau BitDefender?

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ explică (pentru Fu7ure):

Am aflat Avast e mai bun decat Norton, Norton nu e bun mananca multe resurse si apropo cand ma duc undeva pe net imi apare in fata Norton e prost Norton mai bun e avast big grin Acum stiu care sa il iau Avast! Premier!

12 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu MSE ti-a virusat calculatorul, ci tu/comportamentul tau online. Eu am MSE fara firewall sau antispyware/alte bazaconii de vreo 3 ani si nu am avut nici o problema. Poti incerca avast, e foarte buna versiunea free.

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ explică (pentru KodrutZ):

Am avut un virus si l-am scos de pe mse si mi-s-a sters tot de pe ecran.

| MiruD a răspuns:

Avast e cel mai bun. Am o licenta de o mie de zile. Nu am avut nicioadata probleme cu virusii! happy

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ explică (pentru MiruD):

Ce avast e? Premier sau Internet Security? nu vreau Avast Pro antivirus vreau licenta Internet Security sau Premier Prefer Premier...Ce licenta ai de care avast?

| MiruD a răspuns (pentru ҲҲƠƠƤƧҲҲ):

Avast Pro antivirus. dar e foarte bun. Cred ca Premier si cu Internet Security nu sunt free.

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ explică:

Mai vreau raspunsuri straight face

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ explică (pentru KodrutZ):

Ai licenta pentru BitDefender sau Kaspersky?

| KodrutZ a răspuns (pentru ҲҲƠƠƤƧҲҲ):

Folosesc MS Essentials. De la BD pot face rost de licenta pentru angajati/familii, dar nu ne intereseaza nici pe mine, nici pe nevasta-mea. Antivirusii sint cam la fel ca analgezicele - uneori utili, de obicei folositi de oameni care n-au nevoie de asa ceva nici de departe.

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ explică (pentru KodrutZ):

E bun avast?