| alexkyru a întrebat:

Care antivirus e mai bun Bitdefender Free Edition sau Microsoft Security Essentials(argumete)mersi

7 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Bitdefender! Deoarece are o protectie mult mai mare la intrusi, ii descompune, ii sterge(ii face praf).
Daca vrei pot sa iti dau key pentru Bit 2012 happy
BAFTA!

| doctorandus a răspuns:

MSE nu-ti scaneaza e-mailul, asa ca daca BFE face asta, alege BFE. In rest, se pare ca sunt cam la fel de bune. Pentru teste vezi http://www.av-comparatives.org/

| mariusboss9999 a răspuns:

Eu nu am incercat niciunul din ele dar cel mai bun si usor mi se pare avira

| alexkyru explică (pentru mariusboss9999):

Frate tu cu Aira sigur m-ai lamurit 8-) cu sa zici ca e cel mai bun si mai usor.

| mariusboss9999 a răspuns (pentru alexkyru):

Frate,,YO MI-AM zis parerea

| lucavasile a răspuns:

Eu folosesc sistemul advanced sistem care

| piciCernavoda a răspuns:

Bidefender este mult mai bun dar la jocuri onlione gen fifa, cs, metin te ajuta enorm, micsoreaza frame-ul in caz ca ai pc prost..si nu numai, actioneaza imediat, nu trebuie sal bagi in seamawinking