| ayran a întrebat:

Salut TPU. Ce fel de laptop de gaming imi recomandati pentru GTA 5 pana in 2500 Ron?

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Trecand peste, in bugetul tau nu prea gasesti ceva performant ca sa te bucuri de o experienta mai buna in joc. Un laptop relativ decent pentru light gaming ar incepe de la 3000 de lei (are nevoie sa aiba neaparat placa video dedicata, nu integrata)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomnada un PC de banii astia, ca laptopurile nu sunt pentru jocuri, fiind mult prea scumpe ca sa te joci joculete pe ele, destinatia lor fiind sa fie purtate la birou de ingineri, avocati, contabili, notari, arhitecti samd, nu de copii pentru jocuri.
In plus, au ecranul este foarte mic si total neadecvat jocurilor.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Minte nu e adevarat^