| ELEMENT3110 a întrebat:

Ce joc imi puteti recomanda mmorpg?

6 răspunsuri:
| ELEMENT3110 explică (pentru MikeAlexis):

Te rog da-mi exemple de alte jocuri!

| MikeAlexis a răspuns (pentru ELEMENT3110):

Ti-am scris 2 dintre jocurile care mi se par cele mai ok 1.Archlord
2.C9 (Continenth of the ninth)
altele nu stiu

| CuteLittleKitty a răspuns:

Eu una as alege World of Warcraft, Rift, Guils Wars... Astea sunt preferatele mele

| moidassdfas a răspuns:

Lineage 2, este MMORPG veritabil, ca idee majoritatea MMORPGurle din ziua de astazi au la baza L2. Poti sa downloadezi clientul de pe internet, si sa cauti pe l2.hopzone.net servere pentru clientul tau. Deoarece pe serverul original trebuie sa platesti ca sa joci.

E un joc foarte interesant.