| Barabulafaradarsaupoate a întrebat:

Ce jocuri gen Mount&Blade si jocurile din seria Total War stiti?

Răspuns Câştigător
| Cipri99 a răspuns:

M&B mai este warband fire and sword 2 moduri reusite si s-ar potrivi TES toata seria macar oblivion si skyrim dar nu poti avea armate decat doar un ajutor si ca total war cele cu samurai a aparut 2 pe net+ mai sunt age of empires. cam atat stiu dar mai este warcraft 3 si frozen throne cam vechi dar sunt dragute stronghold 2 si legends cu Camelot dar 3 este urat