| GabyEu10 a întrebat:

Salut,TPU! Ce jocuri imi recomandati pentru acest PC:

Procesor:Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 2.33GHz 2.33GHz
RAM:4,00 GB
Placa video:NVIDIA Geforce GT 730 4GB
Windows:7 (64-bit)

3 răspunsuri:
| LanGooP a răspuns:

Pai ar fi multe jocuri deoarece placa ta video este destul de bunicica, dar ar trebui sa schimbi procesorul pentru a avea o performanta cu mult peste cea actuala. Daca esti pe 1150, atunci ai o varietata gama de produse( ma refer in procesoare) Dar cel mai bine ar fi sa iti iei un i3 sau un i5 de frecventa inalta. Daca esti pe 775 ( mai rar pe DDR3) atunci procesorul este Ok

| Anonimuserr a răspuns:

Call of Duty Black Ops 2
Call of Duty Black Ops
Battlefield 3
PES 2016
PES 2015
În orice caz poți găsi pe acest site jocuri shooter, action. Trebuie doar sa vezi dacă îți rulează.
http://www.game-debate.com/can-I-run/? EA
FIFA 14
FIFA 15
FIFA 16

| YoChriss a răspuns:

Salut! Pe sistemul tau pot rula: Battlefied 3, Crysis, Crysis 2, Far Cry 3, Call of Duty (pana in Advanced Warfare), CS:GO, War Thunder, World of Tanks, Dota 2, Trove, Robocraft, Heroes & Generals, Warface, Planetside 2 (daca ai Windows pe 64 biti), ArcheAge, APB Reloaded, HAWKEN, Rocket League, etc. Primesc Funda?