| al3x955 a întrebat:

ce jocuri imi recomandati pentru configuratia: 894 MB ram, procesor amd sempron 140 2. 7 GHz si placa video de 512 NVIDIA GeForce 6150 se...doresc strategie, racing sau shootere

2 răspunsuri:
| Jo1nT a răspuns:

Call of duty MW2 Left 4 dead 2 Mirror`s edge Doom 3 Portal 2 Half life 2 BioShock Need For Speed UnderCover Street Racing Syndicate
Burnout Paradise
F.E.A.R 1-2 Funda?

| al3x955 explică (pentru Jo1nT):

Burnout paradise nu imi merge... l-am incercat...am call of duty mw2.si nfs undercover si am incercat si srs si nu imi place dar am sa le incerc si pe restul