| Gomi a întrebat:

! Salut TPU vreau si eu niste jocuri(nu strategie) care sa mearga pe configuratia 2 gb ram, placa video 128 Nvidia Geforce Fx 5200 si procesor 1, 7 gHz Amd Sempron(tm) 2500+ >-|-|- Rog seriozitate cele mai multe si bune jocuri pe aceasta configuratie primesc Fundita

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anonimuIndragostit a răspuns:

Lol,cabal,dekaron,perfecworld,titans,metin2,4story,air rival,vindicus, microvolt, brawbusters si tot mai multe daca vrei iti dau site cu o lista cu toate jocurile mmorpg, mmo, browse...
mmohuts.com