| UpSideDownSix a întrebat:

ce jocuri imi recomandati pentru pc?

Propietatile pc-ului meu sunt:
Acer
Procesor: Intel(R) Celeron(R) E3300 @ 2. 50GHz 2, 50 GHz
RAM: 4. 00GB

Placa video: NVIDEA GeForce 8400 GS

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Astea (jocurile) de ultimă generație nu prea merg. Dar tu instaleză ce vrei și dacă nu ești multumit de rulare, uninstall

| UpSideDownSix explică (pentru sierra1):

Pai da dar eu vreau sa joc un joc recomandat caci eu nu mai am idei.

| sierra1 a răspuns (pentru UpSideDownSix):

Https://www.pcgamer.com/best-pc-games-2017/

sau dă și tu o căutare ca aceea de mai sus

| Number27 a răspuns:

ETS 2 / American Truck Simulator / GTA 4 / SA:MP / Minecraft / CS 1.6 / CS Source / Far Cry 2 si 3 / Half Life 1 si 2 / SKILL. Nu avea sperante prea mari de la el... Aveam pana de curand un pc identic si imi ducea CS GO-ul pe super low in 45 fps-uri.