| GeoOk a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati petrutonguerocesor Dual Core 3.0, ram 1 gb, placa video 128 mb(de preferabil simulatoare auto). happy

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Uite cateva jocuri: GTA (3, San Anreas, Vice city si 4), NFS (Most Wanted, Underground 2), Flatout Ultimate Carnage, BLUR, Split Second, Flatout 2.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexutzu61 a răspuns:

Nus expert la din astea dar daca vorbesti de tableta, iti recomand dr driving

| YoChriss a răspuns (pentru Alexutzu61):

Salut! La tableta nu poti avea 3.0 ghz la procesor... nici placa video de 128.

| YoChriss a răspuns (pentru Alexutzu61):

Salut! Uite cateva jocuri: GTA (3, San Anreas, Vice city si 4), NFS (Most Wanted, Underground 2), Flatout Ultimate Carnage, BLUR, Split Second, Flatout 2.

| GeoOk explică:

Am scris din greseala "rocesor" laughing vream sa scriu "procesor". e pe pc, nu pe tableta happy