| Mistiss a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati? Sa nu aiba virusi. Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Prigoreanu_Denis_1997 a răspuns:

Uite aicea niste jocuri faine(vezi tu cum faci rost de ele) Little inferno, Agar.io ( e un site) Heroes of the World, World of warcraf, World of warcraft Mists of pandaria,pandaria,club penguin,Pirate king ( pe telefon dar merge si pe pc dar nu pe google pe firefox sau explorer) stick run (facebook) DayZ, Surgeon Simulator,Euro Truck Simulator,Hitman Absolution, roblox, minecraft,CS:GO (counter strike Global Offensive), Assasin creed unity, Turbo Dismount, Primal carnage, Payday2 (ambele cu windows 8)

cam atat, sper ca o sa iti placa si o sa iau si funda. Bafta big grin

| Mistiss explică (pentru Prigoreanu_Denis_1997):

Multumesc! World of warcraft ma joc si e foarte tare laughing.

| Prigoreanu_Denis_1997 a răspuns (pentru Mistiss):

Cu placere happy ma bucur ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| NickNicusor a răspuns:

Depinde de ce categorie vrei eu stiu doar shooter si cu masini